bike 00:34:24
T2 00:00:47
run 00:24:28

VI. Pražský triatlon 23. 7. 2017, Počernice, Praha 9

Celkově jsem docela spokojen. Kolo sice nic-moc, ale docela dobře jsem zvládnul běh a vzhledem k únavě jsem asi na víc dosáhnout nemohl.

swim
Začátek byl dost zmatený a všichni mi hned uplavali. Naštěstí většina si v půlce vycouvala za mě.
Celkově mi to moc neplavalo a těsně před výlezem jsem dostal kopanec/koňara do levého stehna, že jsem sotva vylezl z vody.
T1
Dobré, celkem rychlé depo. Jen se mi při přeskakování děr s kolem v ruce utrhla gumička od levé boty, což ztížilo naskočení.
Bohužel hned za startovní čárou kola se zamotala oficiální motorka do „mlíka“ a než ji vymotali, musel jsem skoro minutu stát a čekat.
bike
Vůbec mi to nejelo. Téměř celou cestu jsem jel sám a prostě to nešlo. Možná jsem přepálil začátek a už se z toho nevzpamatoval.
Kousíček jsem se prostřídal s nějakým juniorem a asi na 14. km se nechal dojet silnou 8člennou skuniou před níž jsem se marně snažil udržet náskok. Skupina nejela moc rychle, ale neměl jsem sil jim ujet, tak jsem si 4 km orazil v háku, necelý kilometr jim potáhl a na závěrečném stoupání je pro jistotu urval, abych měl aspoň mírný nástok na běh.
T2
Dobré, celkem rychlé.
run
Začátek byl těžký a naštvalo mě, že byla změněna trasa a kopec, na němž jsem chtěl útočit, se obíhal.
Docela mi to běželo, ale ostatním taky a lépe. Předběhl jsem pár lidí, ale 2 mě předběhli a přes veškerou snahu jsem je neuvisel. Asi to byla chyba, protože oba dva běželi zbytek závodu (3,5 km) jen 30 s přede mnou a nevzdalovali se, takže jsem to možná mohl zkusit.
Každopádně jsem dobře zabojoval s dotírajícím běžcem za mnou a na posledních 500 m mu odskočil o 10 sekund.
S během jsem ex-post spokojen, víc jsem udělat nemohl.